CEP Camocloud kompressioonpõlvikud

Alates 49,90 €
SKU
CEPcamoknee

CEP CAMOCLOUD KOMPRESSIOONPÕLVIKUD

CEP Camocloud kompressioonpõlvikute stiilne ja eriline värvilahendus peidab endas ülimat funktsionaalsust ja igati tehnilist ülesehitust, mis aitab igaühel astuda kiiremini lähemale endale seatud eesmärkidele. Põlvikude valmistamisel on kasutatud MEDI kompressiooni tehnoloogiat, mis kiirendab optimaalselt vereinget (ainevahetust) jalgades ja seeläbi suurendab jalalihaste saavutusvõimet. Antud toote puhul on tegemist kompressioonpõlvikutega, mille lihaseid ja liigeseit aktiveeriv mõju vähendab lihasvibratsiooni ning muudab iga jala liigutuse võimalikult täpseks ja turvaliseks - väheneb vigastustesse sattumise oht. Kompressioonpõlvikute tihedalt istuv ja täielikult paigalpüsiv ülesehitus elimineerib villide tekkimise võimaluse - õmblusteta disain ja anatoomiliselt paigutatud jalatsoonid muudavad põlvikud ülimalt mugavaks ja ideaalselt sobivaks. CEP Camocloud kompressioonpõlvikud sobivad ideaalselt kasutamiseks nii enne treeningut (jalalihaste aktiveerimiseks), treeningu või võistluse ajal kui ka jalalihaste taastamisel pärast treeningut. Ole stiilne ja ole kiire!

 

  • MEDI kompressiooni tehnoloogia kasutamine kiirendab ainevahetust jalgades ja suurendab jalalihaste jõudlust.
  • Anatoomiline disain ja ideaalselt paigutatud jalatsoonid garanteerivad alati mugavaima sobivuse ning elimineerib villide tekke võimaluse.
  • Lihaseid ja liigeseid aktiveeriv kompressiooni profiil aitab ennetada vigastustesse sattumist ja muudab iga jala liigutuse võimalikult turvaliseks.
To Top