CEP taastavad kompressioonpõlvikud

Alates 39,90 €
SKU
cepmtcompression

CEP RECOVERY TAASTAVAD PÕLVIKUD - JOOKSE KIIRESTI, TAASTU VEEL KIIREMINI!

CEP Recovery põlvikud suurendavad jalalihaste taastumust pärast rasket treeningut - tegemist on effektiivse kaaslasega, mis aitab hoida jalalihased värskena ja puhanuna. CEP Recovery põlvikute kõrgtehnoloogiline ülesehitus ja materjalide kooslus kiirendab vereringet, aitab eemaldada metaboolseid jäätmeid ja tagab selle, et toitainete rikas veri jõuaks ka mitteaktiivsetesse jalalihastesse. CEP Recovery põlvikud sobivad ideaalselt kasutamiseks ka enne füüsilist pingutust - aktiveeruvad jalalihased ja väheneb vigastuste tekkimise oht.

CEP RECOVERY TAASTAVATE PÕLVIKUTE KASUTAMISE EELISED

Enne treeningut

Kasutades CEP Recovery taastavaid põlvikud enne treeningut aktiveeruvad teie jalalihased ja väheneb vigastustesse sattumise oht.

Pärast treeningut

CEP Recovery taastavad põlvikud kiirendavad lihaste taastumisaega. Põlvikuid kasutades on puhkeoleku vereringe kuni 30% tavapärasest kiirem - kiirem ainevahetus ja tekkinud jääkainete eemaldamine.

 

  • MEDI kompressioon ja SMART INFRARED tehnoloogia teevad tõhusat koostööd, et paraneks vereringe jalgades ja jalalihaste hapnikuga varustamine.
  • Kõrgtehnoloogiline kompressiooni profiil aitab aktiveerida jalalihaseid enne füüsilist pingutust ja kiirendab tuntavalt jalalihaste taastumist.
  • Põlvikud on valmistatud väga kvaliteetsetest materjalidest - anatoomiline disain, ülim sobivus ja mugavus.
To Top