CEP Hiking Merino põlvikud

Alates 54,90 €
SKU
CEPhikmerino

CEP HIKING MERINO PÕLVIKUD 

CEP Hiking Merino põlvikud on kõrgtehnoloogiliselt valmistatud selleks, et pakkuda täiuslikku sobivust ja suurepärast kandmismugavust ka kõige keerulistematel matkaradadel. Antud põlvikute valmistamisel on kasutatud üle maailma tuntud meriino villa, mis paistab silma eelkõige oma funktsionaalsuse poolest. Igati tehniline meriino vill võimaldab luua õhukese toote, mis on hästi hingav ning ülimalt hea soojuse ja niiskuse juhtivusega. Erinevate kõrgtehnoloogiliste materjalide ja meriino villa vaheline koostöö on võimeline pakkuma jalgadele soojendavat või jahutavat efekti just siis kui jalg seda kõige enam vajab - CEP Hiking Merino põlvikud on võimelised reguleerima jalgade temperatuuri vastavalt välistingimustele. CEP Hiking Merino põlvikute loomisel on kasutatud MEDI kompressiooni tehnoloogiat, mille lihaseid aktiveeriv toime kiirendab vereringet jalgades (kiirem jalgade ainevahetus) nii, et suureneb jalalihaste saavutusvõime - jalad tunduvad palju kergemad ja peavad tuntavalt kauem vastu. MEDI kompressiooni tehnoloogia stimuleerivad ja stabiliseerivad omadused muudavad jala liikumised palju stabiilsemaks ja suurendavad jalgade turvatunnet ka kõige konarlikemal matkaradadel. MEDI kompressiooni kasutamine annab Hiking Merino põlvikutele tihedalt keha ümbritseva ülesehituse, et igasugune hõõrdumine või villide tekkimise võimalus oleks täielikult elimineeritud - antud CEP põlvikud ümbritsevad jalgu nagu teine nahk, ei libise ja püsib alati paigal. CEP Hiking Merino põlvikud sobivad ideaalselt selleks, et saaksite vallutada kõik järgmised matkarajad enneolematu kerguse ja värskusega.

  • Anatoomiliselt paigutatud jalatsoonid summutavad põrutust jalgadele ja toetavad jalga just nendes kohtades, kus jalg seda kõige enam vajab.
  • MEDI kompressiooni tehnoloogia kasutamine kiirendab vereringet jalgades - jalad on kauem värsked ja jaheda/külma ilma eest eest kaitstud.
  • Kompressiooni profiil muudab jala liikumised palju stabiilsemaks ja turvalisemaks ka kõige konarlikemal radadel.
To Top