CEP Run v4 kompressioonpõlvikud

Alates 49,90 €
SKU
CEP40knee

CEP RUN V4 MEESTE KOMPRESSIOONPÕLVIKUD

CEP Run v4 kompressioonpõlvikute puhul on tegemist igati funktsionaalse ja kõrgtehnoloogilise tootega, mis sobib ideaalselt kasutamiseks nii tippsportlasele kui ka igale aktiivse eluviisiga inimesele - ei ole üldse oluline, mida, millal ja kus, sest antud kompressioonpõlvikud toetavad jalalihaseid nii jalutamisel, rahulikumal jooksmisel kui ka kõrge intensiivsusega võistlustel või treeningutel. CEP Run v4 kompressioonpõlvikute valmistamisel on kasutatud ülimalt täpset MEDI kompressiooni profiili, mis kiirendab optimaalselt ainevahetust jalgades, et suurendada jalalihaste saavutusvõimet ja kiirendada jalalihaste taastumist. Lihaseid ja liigeseid aktiveeriva mõjuga kompressiooni profiil aitab ennetada vigastustesse sattumise ohtu ning muudab iga jala liigutuse maksimaalselt täpseks ja turvaliseks. CEP Run v4 kompressioonpõlvikud ümbritsevad tihedalt jalga nii, et need püsivad alati liikumatult paigal, ei libise ja välistavad täielikult villide tekkimise võimaluse. Anatoomilise ülesehitusega kompressioonpõlvikute valmistamisel kasutatud kõrgtehnoloogiliste materjalide segu annab tootele ülima vastupidavuse, suurepärase hingavuse ja hästi niiskust juhtivad omadused.

  • MEDI kompressiooni tehnoloogia kasutamine kiirendab ainevahetust jalgades ja suurendab tuntavalt jalalihaste jõudlust.
  • Anatoomiline disain ja ideaalselt paigutatud jalatsoonid tagavad alati mugavaima sobivuse ja välistab villide tekkimise võimaluse.
  • Innovaatlised õhutuskanalid (toote päkaosas) ja võrgust struktuuriga sääreosa tagab suurepärase hingavuse ja kehast väljuva niiskuse juhtivuse.
To Top