CEP v4 Mid Cut kompressioonsokid

Alates 19,90 €
SKU
CEPv4mid

CEP V4 MID CUT KOMPRESSIOONSOKID

Stiilse välimusega CEP v4 Mid Cut kompressioonsokid pakuvad igale aktiivse eluviisiga inimesele alati kõige mugavamat sobivust ja enneolematut funktsionaalsust - antud kompressioonsokid aitavad parandada optimaalselt jalalihaste vastupidavust, hoides jalad värskena nii treeningu ajal kui ka pärast füüsilist sooritust. Toote valmistamisel kasutatud MEDI kompressiooni tehnoloogia kiirendab ainevahetust jalgades ning muudab iga jala liigutuse maksimaalselt stabiilseks ja täpseks, et jalad oleks alati hoitud ka kõige konarlikemal maastikel ja vigastustesse sattumise oht oleks viidud võimalikult minimaalseks. MEDI kompressiooni tehnoloogia mõju aitab vähendada ka turset ning leevendada plantaarfastsiidi ja achilleuse kõõlusega seotud valusid. Antud kompressioonsokid ümbritsevad tihedalt jalgu nii, et need püsivad alati paigal, ei libise ja ei tekita ville ning kompressioonsokkide kangas on hõbetöötlusega, et hoida kangas alati värskena - hõbetöötlus takistab bakterite paljunemist ja elimineerib ebameeldiva lõhna tekke. CEP v4 kompressioonsokkidel on kõrgema Mid Cut lõikega ülesehitus, mis sobib suurepäraselt kasutamiseks nii jooksmisel, rattasõidul, triatlonis kui ka kõikidel teistel aktiivsetel tegevustel.

  • Anatoomiline disain ja ideaalselt paigutatud jalatsoonid tagavad suurepärase kandmismugavuse ja välistavad villide tekke võimaluse.
  • Uuenduslikud õhutuskanalid (toote päkaosas) ja võrgust struktuuriga kangas tagavad parima hingavuse ja niiskuse juhtuvuse.
  • Lihaseid ja liigeseid aktiveeriv MEDI kompressiooni profiil stabiliseerib jala liigutusi ja vähendab vigastustesse sattumise ohtu.
To Top