CEP Allday Merino Recovery põlvikud

Alates 44,90 €
SKU
CEPAlldaymerino

CEP ALLDAY RECOVERY PÕLVIKUD

CEP Allday Recovery põlvikud annavad võimaluse nautida tuntavalt kiiremat taastumist nii treenides, reisides kui ka igapäeva tegemistes. Kõrgtehnoloogiline ülesehitus annab tootele suurepärased niiskust ja soojust juhtivad omadused. Ülimalt kvaliteetne materjalide kooslus ja meriino villa sisaldus suurendavad kandmismugavust ja kiirendavad jalalihaste jalalihaste taastumist.

MEDI KOMPRESIOONI PROFIIL

Kõrgkvaliteetne ja tõhus MEDI kompressioon avaldub eelkõige jalalaba, hüppeliigese ja säärelihase piirkonnas ning parandab optimaalselt vereringet jalalihastes - rohkem hapnikku ja toitaineid jalalihastes.

MATERJALIDE FUNKTSIONAALNE KOOSTIS

CEP Allday Recovery põlvikud tunduvad ülimalt mugavad - juba esimesel jalga panemisel on tunda toote innovaatilist ja ainulaadset kanga ülesehitust. Loodusliku meriino villa sisaldus muudab toote pehmeks ja tagab suurepärase kandmismugavuse. Kõrgtehnoloogiline meriino vill annab tootele suurepärased soojust ja niiskust juhtivad omadused - toode juhib optimaalselt temperatuuri vastavalt tingimustele. CEP Allday Recovery põlvikud ümbritsevad keha kui teine nahk - ei libise, püsivad alati paigal, ei teki kortse ega villide tekkimise võimalus on välistatud.

SUURUSED

CEP Allday Recovery põlvikute õigesuuruse valimisel tuleb juhinduda pahkluu ümbermõõdust.

To Top