CEP Cold Weather meriino sokid

Alates 24,90 €
SKU
CEPColdWeathermeriinos
 • Igati innovaatilise toote valmistamisel on kasutatud ainult kõrgtehnoloogilisi materjale ja naturaalset meriino villa, mis pakub suurepärast soojuse ja niiskuse juhtivust.
 • Kompressiooni profiil muudab jala liikumised palju stabiilsemaks - väiksem võimalus sattuda vigastustesse.
 • Toode ümbritseb jalga nagu teine nahk, püsib täielikult paigal ja ei tekita ville.

   

  CEP Cold Weather Meriino sokkide valmistamisel on kasutatud kõrgtehnoloogiliste materjalide kooslust ja meriino villa, et pakkuda ülimat kandmismugavust ja hoida jalad alati mõnusalt soojas ja kuivana. Kõigile hästi tuntud meriino vill muudab antud sokid enneolematult funktsionaalseks - sokid hoiavad hästi kehasoojust, on suurepärase hingavusega ja juhivad efektiivselt niiskuse kehast eemale. CEP Cold Weather Meriino sokkide puhul on tegemist kompressioonsokkidega, mille disainimisel on kasutatud ainulaadset MEDI kompressiooni profiili, et suurendada jala stabiilsust ja muuta jala liigutused tuntavalt turvalisemaks - väiksem vigastustesse sattumise oht ja suurem valmidus eesseisvaks jooksuhooajaks. Cold Weather kompressioonsokid paistavad silma ka oma ideaalse sobivuse poolest - toode ümbritseb keha kui teine nahk, ei libise, püsib täielikult paigal ja ei tekita ville. Haara CEP Cold Weather Meriino sokid meestele ning ole jahedaks sügiseks ja külmaks talveks täielikult valmis!

  HOOLDUSJUHEND

  CEP pakub kõrgtehnoloogilisi ja kõrge kvaliteediga tooteid - ainult nõuetekohane hooldus võib tagada piiramatu toimimise pikema aja jooksul.

  MATERJAL

  75% polüamiid
  14% meriino vill
  11% elastaan

   

  CEP Compression Sportswear on Saksamaa ettevõte, mis toodab innovaatilisi kvaliteetseid kõrgtehnoloogilisi kompressioontehnoloogial põhinevaid spordiriideid. Absoluutselt kõik pakutavad tooted on enne turulejõudmist läbinud põhjaliku tootearenduse ja testimise. CEP kompressioontooted on pälvinud ülimalt positiivse tagasiside - neid kasutavad ka paljud maailma tippsportlased, mis on suur tunnustus kvaliteedile. CEP on oma tootesegmendis olnud turuliider tänu 70 aasta pikkusele kogemusele. CEPi brändi omanikuks on Saksamaa ettevõte Medi Gmbh, mis on üle poole sajandi tootnud ja arendanud meditsiinilisi kompressioonsukkasid veenihaiguste raviks ja ennetamiseks, samuti ka liigese tugesid ning proteese. CEP teeb oma asja suure südamega ja nii, et parim kvaliteet, toimivus ja ainulaadne mõju oleks Sinu jaoks garanteeritud.

To Top