CEP Light Support põlveside

Alates 29,90 €
SKU
CEP Light Support põlveside

CEP LIGHT SUPPORT PÕLVESIDE

Erinevad vastupidavus alad, eriti jooksmine, koormab tugevalt põlveliigeseid. CEP Light Support põlveside on ideaalne võimalus pakkuda oma põlveliigestele vajaliku tuge. Anatoomilise ülesehitusega ja tihedalt ümber jala sobituva Light Support põlvesideme patendeeritud polvitaivelihase paneeli ja MEDI kompressiooni profiili vaheline koostöö muudab jala liigutused tuntavalt täpsemaks ja turvalisemaks. MEDI kompressiooni tehnoloogia stimuleerib vereringet, aitab vähendada turset ja leevendab ebamugavustunnet põlves. Põlvesideme valmistamisel on kasutatud materjale, mis muudavad põlvesideme hästi hingavaks, õhukeseks, vastupidavaks ja niiskust juhtivaks. Silikoonist jalahaaratsid hoiavad põlvesideme alati paigal ka kõige intensiivsematel treeningutel. CEP Light Support põlveside - ole hoitud ja jätka oma aktiivset teekonda.

SUURUSED

HOOLDUSJUHEND

CEP pakub kõrgtehnoloogilisi ja kõrge kvaliteediga tooteid - ainult nõuetekohane hooldus võib tagada piiramatu toimimise pikema aja jooksul.

MATERJAL

75% polüamiid
25% elastaan

 

CEP Compression Sportswear on Saksamaa ettevõte, mis toodab innovaatilisi, igati kvaliteetseid ja kõrgtehnoloogilisi kompressioontehnoloogial põhinevaid spordivarustust. Absoluutselt kõik pakutavad tooted on enne turulejõudmist läbinud ülimalt põhjaliku tootearenduse ja testimise. CEP kompressioontooted on pälvinud ülemaalmse positiivse tagasiside - neid kasutavad ka paljud maailma tippsportlased, mis on suur tunnustus CEP toodete kvaliteedile. CEP on oma tootesegmendis olnud turuliider tänu oma emaettevõtte Medi Gmbh üle 70 aasta pikkusele kogemusele. CEPi brändi omanikuks olev Saksamaa ettevõte Medi Gmbh on üle poole sajandi tootnud ja arendanud meditsiinilisi kompressioonsukkasid veenihaiguste raviks ja ennetamiseks kui ka liigese tugesid ning proteese. CEP teeb oma asja suure pühenduvusega ja südamega nii, et parim kvaliteet, tõhusus ja ainulaadne mõju oleks iga inimese jaoks garanteeritud.

To Top