CEP Mid Support patella tugiside

Alates 39,90 €
SKU
CEPMidSupportpatella
  • Integreeritud padi stabiliseerib põlvekedra kõõlust, pakkudes põlveliigesele suunatud kompressiooni.
  • Anatoomilise ja ergonoomilise ülesehitusega patella tugiside rahustab ja leevendab survet põlvele.
  • Patella rihma disain ja materjal pakuvad põlveliigesele vajalikku tuge, säilitades samaaegselt ka alati mugava sobivuse.

 

CEP MID SUPPORT PATELLA TUGISIDE

CEP Mid Support patella tugiside stabiliseerib ja toetab põlveliigest ning vähendab põlveliigesele avalduvat survet eelkõige pikkadel treeningutel või jooksmist ja palju hüppamist nõdvate spordialade ajal. Patella tugiside leevendab põlve ülepingest tingitud valu ja ebamugavustunnet ning aitab vältida pikaajalisi sümptomeid. Patella tugisidemel on anatoomiline ja tihedalt ümber jala sobituv ülesehitus. Spetsiaalsete survepunktidega polster leevendab ja masseerib kandmisel põlve alumist osa ning leevendab füüsilise pingutuse ajal pinget põlve kõõlustele. CEP Mid Support Patella tugisideme ülimalt mugav disain ei takista põlveliigese naturaalset liigutamist. Tugisideme valmistamisel on kasutatud tehnilisi materjale, mis on hästi hingavad ja niiskust juhtivad. CEP Mid Support Patella tugisideme sobivust on võimalik vastavalt soovile kohandada, kasutades selleks lameda ülesehitusega ja hästi nakkuvat takjapaela.

SUURUSED

CEP Mid Support patella tugisideme suuruse valimisel tuleb juhinduda põlvekedra alt mõõdetud ümbermõõdust.

S - 29-35cm
M - 35-41cm
L - 41-48cm

HOOLDUSJUHEND

CEP pakub kõrgtehnoloogilisi ja kõrge kvaliteediga tooteid - ainult nõuetekohane hooldus võib tagada piiramatu toimimise pikema aja jooksul.

MATERJAL

68% polüamiid
32% polüeretaan

 

CEP Compression Sportswear on Saksamaa ettevõte, mis toodab innovaatilisi, igati kvaliteetseid ja kõrgtehnoloogilisi kompressioontehnoloogial põhinevaid spordivarustust. Absoluutselt kõik pakutavad tooted on enne turulejõudmist läbinud ülimalt põhjaliku tootearenduse ja testimise. CEP kompressioontooted on pälvinud ülemaalmse positiivse tagasiside - neid kasutavad ka paljud maailma tippsportlased, mis on suur tunnustus CEP toodete kvaliteedile. CEP on oma tootesegmendis olnud turuliider tänu oma emaettevõtte Medi Gmbh üle 70 aasta pikkusele kogemusele. CEPi brändi omanikuks olev Saksamaa ettevõte Medi Gmbh on üle poole sajandi tootnud ja arendanud meditsiinilisi kompressioonsukkasid veenihaiguste raviks ja ennetamiseks kui ka liigese tugesid ning proteese. CEP teeb oma asja suure pühenduvusega ja südamega nii, et parim kvaliteet, tõhusus ja ainulaadne mõju oleks iga inimese jaoks garanteeritud.

To Top