CEP Mid Support põlveside

Alates 39,90 €
SKU
CEPMidSupportpõlveside

CEP MID SUPPORT PÕLVESIDE

CEP Mid Support põlvesideme puhul on tegemist unisex tootega, mis sobib suurepäraselt kasutamiseks nii meestele kui ka naistele. Antud põlveside pakub põlveliigesele mõnusat stabiliseerivat tuge selleks, et leevendada põlvevigastusest tingitud valu või ennetada vigastustesse sattumise ohtu. CEP Mid Support Knee Sleeve põlvesideme anatoomiline ja õmblusteta ülesehitus ümbritseb tihedalt põlveliigest nii, et samaaegselt oleks garanteeritud ka maksimaalne liikumisvabadus. Valmistamisel kasutatud MEDI kompressiooni profiil kiirendab optimaalselt vereringet põlveliigese piirkonnas ja muudab põlvesideme ülesehituse ülimalt vastupidavaks. CEP Mid Support põlvesidemega on võimalik oma põlveprobleemist taastuda nii, et saate jätkata sportimist ja liikumist.

SUURUSED

HOOLDUSJUHEND

CEP pakub kõrgtehnoloogilisi ja kõrge kvaliteediga tooteid - ainult nõuetekohane hooldus võib tagada piiramatu toimimise pikema aja jooksul.

MATERJAL

68% polüamiid
18% elastaan
14% polüester

 

CEP Compression Sportswear on Saksamaa ettevõte, mis toodab innovaatilisi, igati kvaliteetseid ja kõrgtehnoloogilisi kompressioontehnoloogial põhinevaid spordivarustust. Absoluutselt kõik pakutavad tooted on enne turulejõudmist läbinud ülimalt põhjaliku tootearenduse ja testimise. CEP kompressioontooted on pälvinud ülemaalmse positiivse tagasiside - neid kasutavad ka paljud maailma tippsportlased, mis on suur tunnustus CEP toodete kvaliteedile. CEP on oma tootesegmendis olnud turuliider tänu oma emaettevõtte Medi Gmbh üle 70 aasta pikkusele kogemusele. CEPi brändi omanikuks olev Saksamaa ettevõte Medi Gmbh on üle poole sajandi tootnud ja arendanud meditsiinilisi kompressioonsukkasid veenihaiguste raviks ja ennetamiseks kui ka liigese tugesid ning proteese. CEP teeb oma asja suure pühenduvusega ja südamega nii, et parim kvaliteet, tõhusus ja ainulaadne mõju oleks iga inimese jaoks garanteeritud.

To Top