CEP Ultralight säärised

Alates 34,90 €
SKU
cepulsleeves

CEP ULTRALIGHT SÄÄRISED MEESTELE - ÜLIMALT KERGE & ÜLIMALT EFFEKTIIVNE!

CEP Ultralight säärised annavad teile võimaluse treenida maksimaalse effektiivsusega ja nii palju kui soovite - jalad tunnevad treenides või võisteldes end väga kergelt ja võimsamalt. CEP Ultralight säärised on tehnoloogiliselt valmistatud nii, et selle kerge ja tõeliselt hingav disain tagaks suurepärase kandmismugavuse ja ülima sobivuse. Toote kangasse on integreeritud süsinikkiud, mis teevad kanga ülikergeks aga samas ka väga vastupidavaks ja tugevaks. CEP Ultralight põlvikute valmistamisel on kasutatud HeiQ Smart Temperature tehnoloogiat, mis tagab väga hea soojuse ja niiskuse juhtivuse - võimaldab põlvikuid kanda isegi kõige kuumemates ilmastikutingimustes. Tegemist on tootega, mille väga hea soojuse ja niiskuse juhtivus võimaldab põlvikuid kanda isegi kõige kuumemates ilmastikutingimustes. Põlvikute valmistamisel kasutatud MEDI kompressioon aitab parandada vereringet, mis tagab jalgadele optimaalse toitainete varustamise - suurem jõudlus ja kiirem taastumine. CEP Ultralight säärised aitavad vähendada vigastustesse sattumise ohtu, tagavad jalgade stabiilsuse ja suurendavad jala turvatunnet. Antud Ultralight säärised sobituvad täiuslikult ja ümbritsevad jalga nagu teine nahk - muuda oma jooksmiskogemus veelgi postiivsemaks.

CEP ULTRALIGHT SÄÄRISTE KASUTAMISE EELISED

Enne sportimist

Kasutades CEP Ultralight sääriseid enne treeningut aktiveeruvad teie jalalihased ja väheneb vigastustesse sattumise oht.

Sportimise ajal

CEP Ultralight säärised stabiliseerivad teie jalalihaseid, vähendavad lihaspinget (muudavad jala tuntavalt kergemaks) ja aitavad jalalihastel sportimise ajal kiiremini taastuda (piimhape eemaldub lihastest kiiremini, suurendades sellega lihaste jõudlust).

Pärast sportimist

CEP Ultralight säärised kiirendavad lihaste taastumisaega. Sääriseid kasutades on puhkeoleku vereringe kuni 30% tavapärasest kiirem - kiirem ainevahetus ja tekkinud jääkainete eemaldamine.

To Top