Compressport PRO RACING SOCKS V4.0 RUN HIGH

Alates 17,90 €
SKU
cs40prosocks

COMPRESSPORT Pro Racing V4.0 jooksusokid

Iga jooksujalatsi mugavust parandab tehnoloogiline sokk. Iga jooksja teab, et sokkide tähtsust ei tasu alahinnata. Sellest näilisest pisiasjast sõltub mitte ainult mugavus, vaid ka sportlik sooritus. Kolmanda põlvkonna Compressport Pro Racing V4.0 sokid vastavad jooksjate kõikidele nõudmistele, pakkudes teie jalgadele maksimaalset tuge, täiuslikku niiskuse juhtimist ja ülimat mugavust.

Tehnilised omadused:

  • Kerge 360°-kompressioon ümber pöiavõlvi takistab sokkide allalibisemist ja keerdumist tossudes. Mis kõige tähtsam, see stimuleerib venoosse vere tsirkulatsiooni, andes teie sammule rohkem toonust.
  • 3D.DOTS-i (3D tehnoloogiliste punktide) pehmendav efekt soki tagaosas kaitseb Achilleuse kõõlust hõõrdumise ja surve eest.
  • 3D.DOTS-i (3D tehnoloogiliste punktide) pehmendav efekt sokitalla all – jalatalla masseerimiseks, erksuse tagamiseks, jala paremaks fikseerimiseks ning põrutuse vähendamiseks.
  • Soki eesosas topelttihedusega tugevdatud osa – kaitseb suurt varvast põrutuse ja „sinise küüne“ tekkimise eest.
  • Maksimaalne soojuse ja niiskuse juhtimine – sokid on valmistatud hingavast ja hästi ventileerivast materjalist, mis tagab higi ja niiskuse kiire eemaldamise, nii et jalad püsivad värsked ja kuivad.
  • Väga hea termoregulatsioon – sokkidel on erikoega paneelid, mis aitavad ennetada jalgade ülekuumenemist.
  • Anatoomiliselt kujundatud jala järgi  – jooksusokkidel on eraldi parema ja vasaku jala sokk.

Materjal – 94% Polyamide, 6% Elastane

COMPRESSPORT toodetel kasutatakse kõrgeima kvaliteediga materjale, kogu tootmine on Euroopas. Toodete surveastmed testitakse Šveitsis Salzmann grupi poolt, tooted vastavad Oeko-Tex 100 standardile.

To Top